Turnaj Generácií 2023

Láska k hádzanej, dobrá zábava, ale hlavne kvalitné a zaujímavé zápasy všetkých kategórií, aj takto by sa dal definovať Turnaj Generácií. 25. ročník Turnaja Generácií je za rohom a my sa už nevieme dočkať!

Turnaj Generácií je v Malackách hádzanárskym sviatkom, kedy sa všetky generácie tímov zo Strojára Malacky, ŠHK Rohožník a Záhorákov Stupava/Malacky medzi sebou stretnú v priateľských zápasoch. Dobrú hádzanú sprevádza hudba, bufet a celodenný program pre tých najmenších. V minulom roku sa turnaj tešil z účasti až desiatich tímov, a tak bolo o kvalitný program postarané počas celého dňa. Veríme, že tento ročník v ničom nezaostane. Na svoje si určite prídu aj ľudia, ktorým je hádzaná cudzia alebo k tomuto športu neinklinujú. Novinkou aktuálneho 25. ročníka je Sparťan dráha pre najmenších.  Sme presvedčení, že ktokoľvek sa zúčastní, už po jednej návšteve mu táto akcia prirastie k srdcu. Priateľský a rodinný kolektív hádzanárov Strojára Malacky a Záhorákov Stupava/Malacky spríjemní návštevu všetkým, ktorí zablúdia 24. 6. na hádzanárske ihrisko v Zámockom parku. Na dospelých čaká prezentácia automobilov značky VOLVO od partnera podujatia T.O.P. AUTO Bratislava. Pre účastníkov si náš partner pripravil aj špeciálnu zľavu. Počas celého turnaja sa bude predávať guláš, cigánske pečienky, ale napríklad aj palacinky. Po tomto programom nabitom dni nekončíme, pretože o 19:00 nás čaká oldies párty so živou hudbou, ktorá bude pokračovať až do pol noci. Tešíme sa na všetkých, ktorí si prídu užiť júnovú sobotu s nami pri hádzanej. Ďakujeme Mestu Malacky, že opäť podporilo túto úžasnú tradíciu a umožnilo nám zorganizovať tento turnaj.