Mizuno cup

Na Záhorí pripravujeme medzinárodnú konfrontáciu mládežníkov

V halách v Stupave, Malackách ale aj v Záhorskej Bystrici sa už o necelé dva mesiace uskutočnia medzinárodné hádzanárske mládežnícke turnaje. Chlapci budú hrať na Mizuno Cupe a dievčatá sa predstavia na Stupava Cupe. V kategóriách starších a mladších dorastencov sa na palubovkách predstavia aj naše mužstvá.

Počas dvoch predĺžených víkendov si na turnajoch zmerajú sily mládežníci od najmladších kategórií až po starší dorast. Oba sú naplánované na druhú polovicu augusta a už teraz je prihlásená viac ako polstovka tímov zo štyroch krajín. Kluby, ktoré majú záujem, sa ešte môžu prihlásiť, keďže uzávierka prihlášok je v posledný júnový deň.

Turnaj organizujeme po nútenej prestávke, ktorú si vyžiadali protipandemické opatrenia. Už sa však teraz tešíme, keď naše haly opäť ožijú hádzanou. Aktuálne prihlášky naznačujú, že príde k pestrej konfrontácii hádzanárskych škôl z viacerých krajín. Už teraz nás potešil počet prihlásených tímov, ale radi privítame aj ďalšie kluby. Veríme, že do uzávierky prihlášok pribudne ešte niekoľko zaujímavých tímov, informoval za organizátorov Rudolf Draškovič.

Chlapcov čaká Mizuno cup

Chlapčenský turnaj Mizuno Cup nadväzuje na predchádzajúcich osem ročníkov Zorno Cupu. Hrať sa bude v termíne od 18. do 20. augusta v piatich kategóriách – B10, B12, B14, B16 a B18. Aktuálne majú usporiadatelia prihlásených viac ako 20 mužstiev. Okrem slovenských klubov už svoje tímy prihlásili aj české a moravské hádzanárske kluby z Karvinej, Frýdku-Místku, Kopřivnice, atď., nechýba ani maďarský zástupca.

Stupava cup
Stupava cup

Dievčenský Stupava Cup, ktorý má na programe 6. ročník, je plánovaný na posledný augustový víkend (25. – 27. 8.). Súboje sa budú odohrávať v kategóriách G10, G12, G14, G16 a G19. Aktuálne je prihlásených viac ako 30 družtiev, z ktorých je viac ako polovica zo zahraničia. Najvýraznejšie je zastúpená Česká republika, ktorú budú reprezentovať kluby z Olomouca, Příbramu, Plzne a Havlíčkovho Brodu a na turnaji sa zúčastní aj rakúsky Wiener Neustadt.

Rozhodcov deleguje Slovenský zväz hádzanej, ale organizátorom sa môžu prihlásiť aj zahraniční arbitri. Kluby, ktoré majú záujem o účasť, získajú podrobnejšie informácie na odkazoch nižšie, prípadne môžu kontaktovať organizátorov turnaja, ktorí im poskytnú bližšie informácie.

Kontakt na organizátorov: Rudolf Draškovič, playminihandball@hctatranstupava.sk, +421 907 827 047

Odkazy na pozvánky a prihlášky:

Pozvánka a prihláška na turnaj MIZUNO CUP v slovenčine: 
https://www.hctatranstupava.sk/images/hc/Turnaje/Mizuno/MIZUNO_2023_SK.pdf

Pozvánka a prihláška na turnaj MIZUNO CUP v angličtine:
https://www.hctatranstupava.sk/images/hc/Turnaje/Mizuno/MIZUNO_2023_ENG.pdf

Pozvánka a prihláška na turnaj STUPAVA CUP v slovenčine: 
https://www.hctatranstupava.sk/images/hc/Turnaje/StupavaCup/STUPAVAcup2023SK.pdf

Pozvánka a prihláška na turnaj STUPAVA CUP v angličtine: 
https://www.hctatranstupava.sk/images/hc/Turnaje/StupavaCup/STUPAVAcup2023ENG.pdf

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *