Bojan Ćirić a jeho tím po víťaznom zápase v Hlohovci.

Tréner Ćirić má za sebou najťažší zápas v živote, tesne pred ním prišiel o mamu

Aj keď sme boli s trénerom Bojanom Ćirićom pred zápasom dohodnutí, že pre fanúšikov a čitateľov rozoberieme detaily zápasu, nech skončí akokoľvek. Život však niekedy prináša chvíle, kedy človek pochopí, že sú na svete aj dôležitejšie veci ako góly, body či víťazstvá.

Tentokrát to postihlo nášho trénera, ktorý zažíval pred prvým súťažným stretnutím naozaj ťažké životné momenty, keď pred ním prišiel o svoju mamu. „Bol to najťažší zápas môjho života. Moja mama zomrela 24 hodín pred stretnutím v Hlohovci,“ potvrdil smutnú rodinnú udalosť tesne pred zápasom tréner.

Napriek tomu dokázal doviesť našich hráčov k víťazstvu. Nikoho by nemohlo prekvapiť, ak by 32-ročný tréner nebol v takýchto okamihoch na lavičke. „Rozhodol som sa zostať na zápase z dvoch dôvodov,“ začal už po víťaznom stretnutí.

Po prvé, mama stála vždy za mnou a podporovala ma s hádzanou. Aj keď som zostal amatérom a nemali sme doma na všetko financie. Spoluhráči skončili s hádzanou a venovali sa inej práci, ale jej sa podarilo o všetko sa doma postarať. Pracovala, aby som mohol robiť to, čo milujem, a venovať sa svojej športovej kariére,“ uviedol prvý dôvod.

Vzápätí doplnil aj druhý. „Tento klub, títo hráči boli mojou oporou posledné dva roky. Mali pochopenie pre moju situáciu a klub tu bol vždy pre mňa. Je to jedna veľká rodina a ukázali mi to aj v týchto ťažkých časoch. Chcem poďakovať hráčom za všetko, čo v tomto zápase urobili, pochopili moju situáciu, hrali naplno a som na to hrdý,“ napriek neľahkej situácii netajil, že sa na Záhorí cíti ako doma.

V mene všetkých členov klubu ešte raz vyjadrujeme úprimnú sústrasť a vysoko si vážime, že sa u nás cíti ako v rodine. Vynaložíme čo najväčšie úsilie, aby sme mu pomohli zmierniť bolesť, ktorú práve cíti a vážime si, že aj v tejto neľahkej situácii urobil pre klub maximum.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *