Permanentka HC Záhoráci Stupava/Malacky

Spustili sme nový FANSHOP! Pred štartom sezóny s permanentkami aj zľavami!

Pred štartom sezóny máme pre našich fanúšikov ďalšiu novinku, ktorou je nový fanshop priamo na stránkach nášho webu.

Vo fanshope si zatiaľ môžete vybrať mikinu v dvoch farebných verziách. Takisto sú k dispozícii dve farebné verzie tričiek, rovnako ako mikiny v zelenom a modrom variante.

Pozor! V obmedzenom počte púšťame do predaja aj permanentky na celú sezónu. Kto si zakúpi permanentku na domáce stretnutia HC Záhoráci Stupava/Malacky získa k nej aj klubové tričko!

Dnes sme spustili predpredaj, ktorý potvrvá do 23.8.2023 vo zvýhodnených cenách. Ak si objednáte do tohto dátumu, stihneme vyrobiť veci do prvého domáceho zápasu. Bohužiaľ v opačnom prípade Vám nevieme zaručiť, či sa to do prvého zápasu stihne!

Link na Fanshop: www.hczahoraci.sk/fanshop