T.O.P. AUTO Bratislava

Vítame v hádzanárskej rodine Záhorákov novú posilu – T.O.P. AUTO Bratislava

S radosťou oznamujeme, že sme privítali nového člena do hádzanárskej rodiny Záhorákov – autorizovaného predajcu vozidiel Volvo, spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava. Túto silnú posilu medzi našimi sponzormi charakterizuje sila, spoľahlivosť a kvalita. Tá je typická pre vozidlá z dielne švédskeho výrobcu Volvo.

Spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, autorizované predajné a servisné centrum vozidiel Volvo, ktorá je na trhu etablovaná už od roku 1994, sa vo svojich začiatkoch prezentovala ako autorizovaný predajca vozidiel Volvo. Pred svojím okrúhlym jubileom – 30 rokov na slovenskom trhu, sa rozhodla ísť do partnerstva s našim hádzanárskym klubom HC Záhoráci Stupava/Malacky.

Kvalita servisu vypovedá o tom, ako dlho a bez väčších problémov vám bude vaše auto robiť radosť. Tím mechanikov absolvuje pravidelné tréningy a školenia. Takže detailne poznajú všetky vozidlá a presne vedia, ako im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Potvrdzujú to aj výsledky celosvetovej súťaže Volvo VISTA (Volvo International Service Training Award – Medzinárodné ocenenie Volvo pre servisných technikov), ktorej sa len z krajín EÚ zúčastnilo viac ako 1 200 servisných stredísk Volvo. Servisný tím mechanikov z Volvo Bory Lamač sa vo finále, ktoré sa konalo vo švédskom Göteborgu, a ktorého sa zúčastnilo 36 najlepších tímov z celého sveta, umiestnil na skvelom 4. mieste.

T.O.P. AUTO Bratislava: Showroom Volvo Bory

S cieľom poskytovať prémiové služby v prémiových priestoroch a v dôsledku rastu predaja a rozširovania modelovej palety jednotlivých značiek, bol vybudovaný najväčší a najmodernejší showroom vozidiel Volvo na Slovensku – showroom Volvo Bory.  Tento moderný showroom, zariadený podľa najnovších štandardov týchto značiek, bol uvedený do prevádzky v lete 2007. Stal sa prvým showroomom Volvo na Slovensku podľa elementov Volvo Next Face.

Ak premýšľate nad výmenou Vášho vozidla, náš partner T.O.P. AUTO Bratislava Vás isto osloví s vianočnou ponukou vybraných modelov s cenovým zvýhodnením do výšky 12.000 EUR. Navyše, ku každému vozidlu Vám pribalí aj balík zimných kompletov a ročné poistenie na 1 rok ÚPLNE ZADARMO. Viac sa dozviete po kliknutí SEM.

T.O.P. AUTO Bratislava