Tréner Ćiríc pozýva na zápas

Slová trénera Ćirića pre fanúšikov pred víkendovým domácim zápasom proti Novým Zámkom🔥

🇸🇰 Tento rok sme urobili veľký krok vpred. Veľa práce od hráčov, orginazačného tímu,manažmentu a všetko to do seba začína zapadať. Hráme dobrú hádzanú, každý zápas rešpektujeme súpera, ale vôbec sa nebojíme. Ak však chceme byť úprimní, najväčšou výhodou nášho tímu sú naši fanúšikovia. Fanúšikovia sú práve tí, ktorí nás podporovali, aby sme spravili ten krok vpred. keď vstúpime na palubovkou a cítime čistú energiu, čistú lásku, núti nás to bojovať každú sekundu zápasu. Túto sobotu vás potrebujeme ako nikdy predtým. Je to jednoznačne najťažší zápas sezóny a preto volám všetkých našich fanúšikov, aby prišli a pomohli nám, s vami dokážeme čokoľvek. Takže Malina v sobotu o 19:00, dúfam, že tam budete, a že opať ako štyrikrát predtým túto sezónu, súper odíde z Maliny bez víťazstva.

🇬🇧We have made a big step forward this year. Big work from the players, stuff, management, it s all coming together. We play good handball, we show every game that we respect our opponent's, but fear no one. But if we want to be honest, the biggest advantage of our team are our fans. They are the ones who pushed us into making that step. You walk out on our court and you feel pure energy, pure love and it makes you want to fight every second of the match. This Saturday we need them more than ever. It is definitely the game of the season and I call all of our fans to come and help us. With you we can do anything. So Malina, Saturday, 19.00 I hope you will be there and once again for the forth time this season that opponent's go from Malina without a victory.