Na Záhorí hádzanársky turnaj mužov REDOX CUP 2023.

Hádzanársky klub ZÁHORÁCI STUPAVA /MALACKY vás pozýva na 1. ročník medzinárodného turnaja mužov v hádzanej – REDOX CUP 2023. 1. ročník, ktorý sa odohrá 20.-21.1.2023, sa zúčastnia 3 extraligové tímy z Česka a Slovenska.

Účastníci turnaja:

• ZÁHORÁCI STUPAVA / MALACKY (Slovensko)
  • ŠKP BRATISLAVA (Slovensko)
  • CEMENT HRANICE (Česká republika)

Program :
piatok 20.1.2023 :
19.30 – 21.00 : 1. zápas ZÁHORÁCI – ŠKP BRATISLAVA
sobota 21.1.2023 :
10.30 – 12.00 : 2. zápas CEMENT HRANICE – ŠKP BRATISLAVA
16.30 – 18.00 : 3. zápas ZÁHORÁCI – CEMENT HRANICE
18:00: Vyhlásenie výsledkov

Vstupné dobrovoľné

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo zorganizovať zimný hádzanársky turnaj pre naše „A“ družstvo. Chceli by sme v tejto tradícii pokračovať každý rok a preto sme nesmierne radi, že sa nám podarilo nájsť partnera, ktorý podporí tento turnaj. Prvý ročník ponesie názov REDOX CUP 2023. Spoločnosť REDOX, s.r.o. je najväčším slovenským dodávateľom komunálnej techniky pre mestá, obce a spoločnosti, ktoré nakladajú s komunálnym a separovaným odpadom. Na prvom ročníku budú štartovať okrem domácich Záhorákov aj ŠKP Bratislava a český extraligista Cement Hranice. Očakávame, že kvalita družstiev bude vyrovnaná a našich fanúšikov čakajú zaujímavé zápasy.
Povedal športový riaditeľ R. Draškovič